Home Τοπικά Δήμος Ρήγα Φεραίου Ανακηρύχθηκαν οι συνδυασμοί των δημοτικών εκλογών στους οκτώ δήμους της Μαγνησίας –...

Ανακηρύχθηκαν οι συνδυασμοί των δημοτικών εκλογών στους οκτώ δήμους της Μαγνησίας – Ολοι οι υποψήφιοι

0

Ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Βόλοι όλοι οι δημοτικοί συνδυασμοί που θα συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές

στους 8 δήμους του νομού Μαγνησίας κατά τη διαδικασία της 8ης Οκτωβρίου και της επαναληπτικής αναμέτρησης, εφόσον αυτό απαιτηθεί, της 15ης Οκτωβρίου.

Με αλφαβητική σειρά στον Δήμο Αλμυρού ανακηρύχθηκαν τέσσερις συνδυασμοί: «Αλμυρός-Ευθύνη και Δημιουργία» με υποψήφιο δήμαρχο τον Δημήτρη Εσερίδη, «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ» με υποψήφιο δήμαρχο τον Σάββα Τσόγκα, «Δημοτική Πρωτοβουλία» με υποψήφιο δήμαρχο τον Ευάγγελο Χατζηκυριάκο και «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ» με υποψήφια δήμαρχο τη Ζωή Ράππου.

Στον Δήμο Αλοννήσου ανακηρύχθηκαν δύο συνδυασμοί: «Αλόννησος για Όλους» και «Ενότητα για την πρόοδο- Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση» με υποψήφιο δήμαρχο τον Πέτρο Βαφίνη.

Στον Δήμο Βόλου ανακηρύχθηκαν τρεις συνδυασμοί: «Νέα Εποχή- Νέα Δυναμική» με υποψήφιο δήμαρχο τον Αχιλλέα Μπέο, «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ» με υποψήφιο δήμαρχο τον Απόστολο Ριζόπουλο και «Συμμαχία για τον Βόλο» με υποψήφιο δήμαρχο τον Νίκο Παπαπέτρο.

Στον Δήμο Ζαγοράς Μουρεσίου ανακηρύχθηκαν τρεις συνδυασμοί: «Αναδημιουργία» με υποψήφιο δήμαρχο τον Κωνσταντίνο Καραγεωργίου, «Ανεξάρτητη Κίνηση Ενότητας» με υποψήφια δήμαρχο τη Μαρία Σαμαρά και «Λαϊκή Συσπείρωση Ζαγοράς- Μουρεσίου» με υποψήφιο δήμαρχο τον Βασίλη Τσαπράζη.

Στον Δήμο Νοτίου Πηλίου ανακηρύχθηκαν πέντε συνδυασμοί: «Δυναμικά Μπροστά» με υποψήφιο δήμαρχο τον Ιωάννη Σωλήνη, «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου» με υποψήφιο δήμαρχο τον Μιχάλη Μιτζικό, «Μαζί για το Πήλιο» με υποψήφιο δήμαρχο τον Κώστα Χαλέβα, «Νέα αρχή για τον τόπο μας» με υποψήφιο δήμαρχο τον Μιλτιάδη Παπαδημητρίου και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ» με υποψήφιο δήμαρχο τον Ιωάννη Κωνσταντινάκη.

Στον Δήμο Ρήγα Φεραίου ανακηρύχθηκαν τρεις συνδυασμοί: «Ανανέωση και συνεργασία για τον Δήμο μας» με υποψήφιο δήμαρχο τον Γιώργο Παπαδάμ, «Νέος Δήμος- Νέα Εποχή» με υποψήφιο δήμαρχο τον Δημήτρη Νασίκα και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ» με υποψήφιο δήμαρχο τον Απόστολο Παπαϊωάννου.

Στον Δήμο Σκιάθου ανακηρύχθηκαν τρείς συνδυασμοί: «Αλλάζουμε, Θέλουμε και Μπορούμε» με υποψήφιο δήμαρχο τον Θοδωρή Τζούμα» ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΙΑΘΟΥ με υποψήφιο δήμαρχο τον Βάϊο Καρπέτα και «Σκιάθος για όλους» με υποψήφιο δήμαρχο τον Νίκο Πασχάλη.

Στον Δήμο Σκοπέλου ανακηρύχθηκαν τρεις συνδυασμοί: « ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ» με υποψήφιο δήμαρχο τον Δημήτρη Ευσταθίου, «Το νησί μας πρώτα-δημιουργία ξανά» με υποψήφιο δήμαρχο τον Σταμάτη Περίσση, και ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΟΠΕΛΟΥ με υποψήφιο δήμαρχο τον Βασίλη Ρόδιο.

Στον Δήμο Αλοννήσου ανακηρύχθηκαν οι συνδυασμοί με το όνομα «ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», με έμβλημα «ΕΝΑ ΚΥΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ)», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος.

Πιο συγκεκριμένα, το Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει

ΔΗΜΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΤον συνδυασμό με το όνομα «Αλμυρός-Ευθύνη και Δημιουργία», με έμβλημα «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ και ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  3. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  4. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  5. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  6. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  7. ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  8. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  9. ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  10. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  11. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  12. ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  13. ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  14. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  16. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  17. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  18. ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  19. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  20. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  21. ΜΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  22. ΜΑΝΤΖΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  23. ΜΑΡΚΑΚΗ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του ΗΛΙΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  24. ΜΠΑΓΛΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΙΡΗΛΕΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  25. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  26. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  27. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  28. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  29. ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  30. ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  31. ΞΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  32. ΞΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  34. ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  35. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  36. ΣΑΝΟΖΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΠΑΥΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  37. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  38. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  39. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ-ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  40. ΣΤΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  41. ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  42. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  43. ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  44. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  45. ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  46. ΨΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλμυρού)

  1. ΑΛΑΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΑΡΕΦΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΑΜΔΑΡΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΑΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  10. ΠΑΝΤΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  11. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  12. ΠΑΤΣΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  13. ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ευξεινουπόλεως)

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ – ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΕΛΕΤΗ-ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  3. ΜΠΙΛΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΠΑΣΤΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΕΝΤΑ – ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κροκίου)

  1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΕΩΣ
  3. ΜΠΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΤΣΙΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΡΙΖΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας)

  1. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΩΝΣΤΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΜΠΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΤΣΙΚΡΗΚΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίων Θεοδώρων)

  1. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχιλλείου)

  1. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  2. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτελεού)

  1. ΑΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΗ
  2. ΚΑΡΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σούρπης)

  1. ΓΙΟΒΑΝΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ (ΡΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΕΡΒΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΛΑΪΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΩΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΖΑΒΕΛΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμαλιαπόλεως)

  1. ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΚΟΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ – ΖΑΡΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρυναίνης)

  1. ΖΑΡΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρυμώνος)

  1. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΣΙΠΕΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοτόπου)

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΤΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκωτών)

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κωφών)

  1. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φυλάκης)

  1. ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  2. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος)

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ιωάννου)

  1. ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ», με έμβλημα «η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  2. ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  3. ΒΕΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  4. ΓΛΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  5. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  6. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  7. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  8. ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  9. ΚΟΛΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  10. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  11. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  12. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  13. ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  14. ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  15. ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  16. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  17. ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  18. ΣΑΜΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  19. ΣΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  20. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  21. ΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  22. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  23. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  24. ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  25. ΤΣΟΚΑΡΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  26. ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλμυρού)

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  5. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ευξεινουπόλεως)

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  5. ΤΟΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

  1. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
  3. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχιλλείου)

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτελεού)

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σούρπης)

  1. ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΕΡΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμαλιαπόλεως)

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ3. ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρυναίνης)

  1. ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοτόπου)

  1. ΤΟΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκωτών)

  1. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κωφών)

  1. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος)

  1. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «Δημοτική Πρωτοβουλία», με έμβλημα «τρεις ανθρώπινες φιγούρες ενωμένες και από κάτω οι λέξεις ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  4. ΒΕΡΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  5. ΒΕΤΣΙΩΑΝΝΙΔΟΥ – ΝΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  7. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  8. ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  9. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΠΕΤΡΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  10. ΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  11. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  12. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  13. ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  14. ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  15. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  16. ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  17. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΛΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  19. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΤΟΜΑΝΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  20. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  21. ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  22. ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  23. ΚΛΟΥΚΟΥΤΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  24. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  25. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΤΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  26. ΚΟΝΤΟΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  27. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  28. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  29. ΚΥΡΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  30. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  31. ΜΑΝΘΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΩΜΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  32. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  33. ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  34. ΜΟΥΖΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  35. ΜΠΕΗ – ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  36. ΜΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  37. ΞΥΦΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  38. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  40. ΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  41. ΣΑΚΑΡΙΚΟΥ ΗΛΙΑΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  42. ΣΑΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  43. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  44. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  45. ΤΑΜΠΑΣ ΦΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  46. ΤΟΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΖΗΣΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  47. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  48. ΦΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  49. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  50. ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  51. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΕΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  52. ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλμυρού)

  1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΚΟΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΠΟΥΧΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  9. ΤΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ευξεινουπόλεως)

  1. ΒΕΛΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ – ΡΟΥΣΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
  4. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  8. ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  9. ΣΧΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΧΑΤΖΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κροκίου)

  1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΑΚΑΜΗ – ΣΗΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

  1. ΑΧΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΛΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας)

  1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΚΕΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίων Θεοδώρων)

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αχιλλείου)

  1. ΓΟΥΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΛΟΪΖΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΤΣΙΧΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτελεού)

  1. ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΕΪΜΟΝΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σούρπης)

  1. ΓΕΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  5. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμαλιαπόλεως)

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρυναίνης)

  1. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρυμώνος)

  1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΑΓΟΡΗ – ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΦΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοτόπου)

  1. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκωτών)

  1. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κωφών)

  1. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φυλάκης)

  1. ΡΑΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος)

  1. ΝΤΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ιωάννου)

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΕΛΕΜΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ», στον οποίο περιλαμβάνονται, η ΡΑΠΟΥ-ΜΑΜΑΛΗ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, ως υποψήφια Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  3. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  4. ΓΑΡΔΙΚΛΗ – ΠΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  6. ΓΙΑΤΑΓΑΝΝΑ – ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  7. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  8. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  9. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΟΛΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  10. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  11. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  12. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  13. ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΧΑΪΔΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  14. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  15. ΚΙΑΚΟΥ – ΓΟΥΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  16. ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  17. ΛΑΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  18. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  19. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  20. ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  21. ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  22. ΜΑΜΑΤΗ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  23. ΜΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  24. ΜΑΝΤΟΥΔΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  25. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  26. ΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  27. ΜΠΑΡΔΑ – ΛΥΚΟΥΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  28. ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ – ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  29. ΜΠΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  30. ΜΠΟΡΙΤΑ – ΚΟΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  31. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑ – ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  32. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  33. ΜΥΓΙΑΚΗ – ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΝΩΛΙΑ του ΗΛΙΑ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  34. ΝΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  35. ΝΑΝΤΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  36. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  37. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  38. ΠΑΛΗΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  39. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΪΔΩ (ΧΑΪΝΤΙ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  40. ΠΙΠΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΕΛΕΟΥ)
  41. ΠΛΑΒΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  42. ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  43. ΣΙΟΥΤΗ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  44. ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  45. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  46. ΤΑΧΟΥ – ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΣΗΜΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  47. ΤΖΙΟΝΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  48. ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΝΑΒΡΑΣ)
  49. ΦΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΟΥΡΠΗΣ)
  50. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΜΥΡΟΥ)
  51. ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΜΥΡΟΥ)

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλμυρού)

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΑΛΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΑΜΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΜΠΙΝΤΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  9. ΞΥΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ευξεινουπόλεως)

  1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΠΑΛΗΑ – ΧΑΣΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
  5. ΤΣΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κροκίου)

  1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ – ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

  1. ΑΓΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΞΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανάβρας)

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΠΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΤΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίων Θεοδώρων)

  1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΣΑΒΕΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σούρπης)

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΛΤΣΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΣΠΑΟΥ – ΔΕΡΒΙΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βρυναίνης)

  1. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ – ΕΥΔΟΞΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοτόπου)

  1. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκωτών)

  1. ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κωφών)

  1. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φυλάκης)

  1. ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Τριάδος)

  1. ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αλμυρού (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ιωάννου)

  1. ΚΟΥΖΙΩΚΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΔΗΜΟΣ ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ

Το Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει:

  1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», με έμβλημα «ΕΝΑ ΚΥΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΤΡΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ)», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:
  1. ΑΓΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)2. ΑΓΑΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    7. ΒΛΑΪΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    8. ΔΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    9. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΡΟΣΑΚΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    10. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    11. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    12. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    13. ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    14. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    15. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    16. ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    17. ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    18. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    19. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    20. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΪΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    21. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    22. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    23. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    24. ΝΤΡΑΤΣΙ ΟΜΟΡΦΙΕ ΜΑΡΙΑ του ΜΕΒΛΑΝ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    25. ΟΥΡΑΝΙΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    26. ΟΥΡΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    27. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    28. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    29. ΣΤΡΟΥΦΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    30. ΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    31. ΤΣΟΥΚΑΝΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    32. ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    33. ΧΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

  2. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΒΑΦΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:
  1. ΑΓΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    6. ΒΛΑΪΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    7. ΒΟΡΡΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    8. ΓΑΡΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του ΜΑΡΚΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    11. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    12. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    13. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    14. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    16. ΚΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    17. ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    18. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ της ΑΓΑΘΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    19. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    20. ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    21. ΟΥΡΑΝΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    22. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    23. ΠΗΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    24. ΣΚΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    25. ΦΛΩΡΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

    26. ΧΑΣΑΚΟΥ ΜΑΧΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ)

 

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει :

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ – ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΟΜΗΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ – ΣΤΑΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

4. ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

5. ΒΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΟΛΟΥ)

6. ΓΑΝΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

7. ΓΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ (ΒΟΛΟΥ)

8. ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΟΛΟΥ)

9. ΓΙΩΤΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

10. ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΤΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

11. ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

12. ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

13. ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

14. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

15. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

16. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΙΩΛΚΟΥ)

17. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

18. ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

19. ΖΑΡΚΑΔΑΣ-ΒΕΡΓΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

20. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ (ΒΟΛΟΥ)

21. ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

22. ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

23. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

24. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ- ΓΑΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

25. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

26. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

27. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΖΗΣΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

28. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

29. ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

30. ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

31. ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

32. ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

33. ΚΟΥΡΟΥΠΗ (ΣΟΥΪΠΑ) ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

34. ΚΟΥΣΟΒΑ ΜΑΪΛΙΝΤΑ του ΑΜΠΑΖ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

35. ΚΟΥΤΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

36. ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΠΑΥΛΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

37. ΛΕΤΣΙΟΥ-ΤΣΕΧΑΝΟΣΚΑΓΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

38. ΛΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

39. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΛΕΑΡΧΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

40. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

41. ΜΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ (ΒΟΛΟΥ)

42. ΜΑΡΑΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ (ΙΩΛΚΟΥ)

43. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

44. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

45. ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

46. ΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

47. ΜΠΑΪΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

48. ΜΠΟΝΤΟΥ – ΤΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

49. ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΡΙΑΣ)

50. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

51. ΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

52. ΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

53. ΝΤΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

54. ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

55. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

56. ΠΑΛΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

57. ΠΑΞΙΝΟΥ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ (ΣΕΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

58. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

59. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

60. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

61. ΠΟΛΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ (ΒΟΛΟΥ)

62. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

63. ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

64. ΠΡΑΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΔΑΜ (ΒΟΛΟΥ)

65. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

66. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

67. ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

68. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

69. ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

70. ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΓΙΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

71. ΣΟΥΪΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

72. ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

73. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

74. ΣΤΑΝΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

75. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

76. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

77. ΣΤΡΟΥΓΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

78. ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

79. ΤΑΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

80. ΤΖΟΥΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

81. ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

82. ΤΟΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

83. ΤΟΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

84. ΤΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

85. ΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

86. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

87. ΤΣΑΛΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΒΟΛΟΥ)

88. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

89. ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

90. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

91. ΧΑΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

92. ΧΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

93. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

94. ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΥ)

95. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ (ΒΟΛΟΥ)

96. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βλασίου

1. ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΒΛΑΣΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΪΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΨΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λαυρεντίου

1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

4. ΛΟΥΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΝΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ονουφρίου

1. ΚΟΛΥΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΠΕΤΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

6. ΤΣΙΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγριάς

1. ΑΛΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΓΚΟΛΕΜΑ ΟΛΓΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ

4. ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΑΪΡΑ (ΣΙΩΡΑ) ΕΡΜΙΟΝΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΜΑΛΑΜΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΝΤΕΝΕΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αϊδινίου

1. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΝΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΝΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΟΖΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΦΥΤΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άλλης Μεριάς

1. ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΪΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΕΡΔΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανακασιάς

1. ΚΑΛΛΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Βόλου

1. ΑΓΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΚΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΣΙΩΚΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΣΩΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

5. ΧΑΛΚΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΧΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Βόλου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Λεχωνίων)

1. ΑΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΡΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βόλου

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΓΙΑΒΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΔΑΪΝΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΖΑΓΚΑΒΙΕΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

9. ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

11. ΚΟΜΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12. ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

13. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

14. ΚΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

15. ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΜΠΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΠΟΥΛΤΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΒΙΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

22. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διμηνίου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

6. ΚΩΤΣΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΛΥΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρακείας

1. ΖΙΑΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΕΤΑΞΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΞΕΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΠΑΡΚΕΡ ΤΖΟΥΝΤΙΘ-ΜΑΙΡΗ του ΓΟΥΙΛΦΡΕΝΤ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Λεχωνίων

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΚΛΕΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ

6. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΣΥΡΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κατωχωρίου

1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΤΣΙΟΥΠΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρινίτσης

1. ΑΔΑΜ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΡΕΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μικροθηβών

1. ΛΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΡΕΝΤΖΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΗΛΙΑ

4. ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

5. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΡΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Αγχιάλου

1. ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

3. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ- ΧΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΑΠΕΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΟΣΜΑ

5. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ – ΒΟΥΖΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΠΥΡΓΑΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

8. ΤΖΑΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Ιωνίας

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΚΙΟΥΡΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΒΙΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΚΟΛΟΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10. ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΚΡΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

13. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

14. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΠΑΛΙΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΓΓΕΛΙΚΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

16. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19. ΣΙΑΠΕΡΑ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

21. ΣΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πορταριάς

1. ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΑΡΔΑ- ΣΚΛΕΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΝΟΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΣΙΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

7. ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σέσκλου

1. ΜΟΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΝΤΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Γλαφυρών

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Σταγιατών

1. ΜΠΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΟΥ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά. » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

2. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΙΩΛΚΟΥ)

3. ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

4. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΛΕΝΙΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

5. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

6. ΒΛΑΧΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

7. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

8. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ (ΒΟΛΟΥ)

9. ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

10. ΓΑΡΔΙΚΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

11. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

12. ΓΚΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

13. ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

14. ΓΚΡΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

15. ΔΑΦΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

16. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΛΟΥΪΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

17. ΖΩΤΗΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

18. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

19. ΚΑΤΣΟΜΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

20. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

21. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

22. ΚΟΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

23. ΚΟΤΟ ΣΤΕΦΑΝ του ΑΝΤΡΕΑ (ΒΟΛΟΥ)

24. ΚΟΤΡΩΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

25. ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΒΟΛΟΥ)

26. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

27. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

28. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

29. ΛΑΓΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

30. ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

31. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

32. ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

33. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

34. ΜΑΡΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

35. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

36. ΜΠΑΓΙΑΤΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

37. ΜΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

38. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

39. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

40. ΝΙΚΗΤΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

41. ΝΙΚΟΛΕΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

42. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΟΡΕΣΤΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

43. ΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΟΛΟΥ)

44. ΝΤΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

45. ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΞΙΑΡΧΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

46. ΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

47. ΠΑΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

48. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

49. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

50. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

51. ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

52. ΠΑΧΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΒΟΛΟΥ)

53. ΠΕΤΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

54. ΡΕΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΖΩΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

55. ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

56. ΡΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

57. ΣΓΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

58. ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΘΩΝΑ (ΙΩΛΚΟΥ)

59. ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

60. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

61. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

62. ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

63. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

64. ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

65. ΤΙΡΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

66. ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

67. ΤΣΙΑΠΛΕ ΜΥΡΤΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

68. ΤΣΙΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

69. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

70. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

71. ΧΑΓΙΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΣΑΒΒΑ (ΒΟΛΟΥ)

72. ΧΩΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ονουφρίου

1. ΒΑΪΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

2. ΓΙΑΤΖΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγριάς

1. ΓΚΙΣΓΚΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΣΤΑΜΟΥΛΗ

3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΧΑΛΚΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άλλης Μεριάς

1. ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

3. ΤΣΙΑΚΑΣ – ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανακασιάς

1. ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΛΟΥΜΠΑΡΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Βόλου

1. ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΞΑΝΘΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΧΑΡΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ – ΠΑΣΧΑΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Λεχωνίων

1. ΖΟΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΜΟΥΣΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΘΩΜΑ

3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βόλου

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΕΞΑΡΧΟΥ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΡΜΕΝ του ΗΛΙΑ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΕΛΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ

6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

8. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

9. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ

10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΡΑΣΚΟΒΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΚΩΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΜΠΑΓΙΑΤΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

15. ΞΑΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΠΑΣΠΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

19. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΡΟΥΜΠΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21. ΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΡΟΥΣΣΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24. ΣΤΥΛΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

25. ΣΧΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ

26. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΤΥΧΗΡΟΥ ΜΑΛΑΜΩ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΧΑΡΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διμηνίου

1. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΠΑΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΡΟΥΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΓΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Λεχωνίων

1. ΛΥΚΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΛΥΚΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3. ΧΑΪΤΑ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρινίτσης

1. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

2. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Αγχιάλου

1. ΠΑΝΑΝΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΤΕΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΤΑΧΑΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΤΖΟΥΜΠΟΥΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΧΑΛΕΠΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Ιωνίας

1. ΑΓΥΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΗΡΑΚΛΗ

2. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

4. ΓΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ

5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΠΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

7. ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

8. ΛΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΛΟΥΜΑ – ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΜΑΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

11. ΝΙΚΗΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13. ΤΟΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πορταριάς

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΑΝΑΗ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σέσκλου

1. ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΝΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΣΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Γλαφυρών

1. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ», με έμβλημα «Ένα κυκλικό-περιστρεφόμενο βέλος, ως ευρισκόμενο σε μία δύνη, σε κόκκινο φόντο, όπου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού και κάτω αυτού, έχει τεθεί το όνομα του επικεφαλής.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

3. ΑΝΕΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

4. ΑΡΚΑΣ – ΚΟΛΕΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

5. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

6. ΒΑΞΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

7. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΛΟΥ)

8. ΒΕΔΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΟΛΟΥ)

9. ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΒΟΛΟΥ)

10. ΓΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

11. ΓΚΑΓΚΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

12. ΓΚΟΥΡΟΥ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

13. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

14. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

16. ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

17. ΖΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

18. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΟΛΟΥ)

19. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΟΣΜΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

20. ΚΑΪΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

21. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

22. ΚΑΛΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

23. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

24. ΚΑΝΤΟΛΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

25. ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

26. ΚΑΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

27. ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΦΩΚΙΩΝ (ΦΩΚΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

28. ΚΑΡΒΕΛΗ – ΚΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

29. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

30. ΚΑΤΣΙΑΚΙΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

31. ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

32. ΚΑΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

33. ΚΙΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

34. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

35. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

36. ΚΟΛΟΖΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

37. ΚΟΤΙΝΑ – ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

38. ΚΟΥΝΤΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

39. ΚΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

40. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

41. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

42. ΚΟΥΤΣΙΦΕΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

43. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

44. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

45. ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

46. ΛΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

47. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

48. ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

49. ΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

50. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

51. ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

52. ΜΑΡΔΕΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

53. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΙΩΛΚΟΥ)

54. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

55. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

56. ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

57. ΜΕΡΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΟΛΟΥ)

58. ΜΗΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ (ΑΓΡΙΑΣ)

59. ΜΟΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

60. ΜΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

61. ΜΠΑΡΔΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

62. ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΙΩΛΚΟΥ)

63. ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

64. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΗΣ)

65. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ (ΒΟΛΟΥ)

66. ΝΑΚΟΥ – ΚΟΥΤΣΟΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

67. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

68. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΗΝΟΓΕΝΟΥΣ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

69. ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

70. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

71. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (ΒΟΛΟΥ)

72. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

73. ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

74. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

75. ΠΕΤΡΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ)

76. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

77. ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΣΩΝΙΑΣ)

78. ΡΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

79. ΡΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

80. ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

81. ΣΙΜΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

82. ΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ( ΠΑΝΤΕΛΗΣ ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

83. ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

84. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΑΓΡΙΑΣ)

85. ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

86. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

87. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ)

88. ΣΤΑΧΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

89. ΣΦΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

90. ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΥ – ΤΣΙΩΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΦΑΙΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΒΟΛΟΥ)

91. ΤΟΥΦΕΞΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

92. ΤΡΑΓΑΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ( ΜΑΧΗ ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)

93. ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

94. ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΦΩΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

95. ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

96. ΤΣΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

97. ΤΣΙΑΜΠΑΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ ΜΑΡΙΑ (ΡΕΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΙΩΛΚΟΥ)

98. ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΓΡΙΑΣ)

99. ΤΣΙΤΟΥΜΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

100. ΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

101. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΟΛΟΥ)

102. ΦΙΛΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)

103. ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΟΛΟΥ)

104. ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

105. ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

106. ΧΟΡΤΑΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

107. ΨΗΦΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΟΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΟΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βλασίου

1. ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΔΟΔΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ

3. ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΣΜΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΒΛΑΣΙΟΥ

6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Λαυρεντίου

1. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ονουφρίου

1. ΑΓΟΡΑ ΣΥΡΑΓΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΚΑΪΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΖΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγριάς

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΑΡΑΡΡΗΓΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

5. ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΥ

6. ΣΤΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΤΣΑΒΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αϊδινίου

1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΤΡΑΝΑ – ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΦΡΟΣΩ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3. ΤΣΑΤΣΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άλλης Μεριάς

1. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΗΓΑ

2. ΜΑΚΑΡΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΥΡΙΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΤΣΙΡΤΟΓΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΦΕΡΙΤΣΕΑΝ ΑΝΤΖΕΛΑ – ΜΟΝΙΚΑ του ΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΤΟΡΟΥ

8. ΧΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανακασιάς

1. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΔΟΥΜΟΥΣΙΑΡΗ ΦΑΝΗ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

4. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Βόλου

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6. ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Λεχωνίων

1. ΑΛΕΞΙΑ – ΔΕΜΙΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΖΗΚΟΥ – ΡΑΠΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5. ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΡΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βόλου

1. ΑΝΤΑΜΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΑΪΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΡΟΥΞΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΒΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ

6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΘΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΑΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

11. ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΚΑΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

16. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

18. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

19. ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

21. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΗ

22. ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

24. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

25. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΔΕΩΝ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑΚΗ

26. ΣΙΤΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

27. ΣΤΑΜΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

28. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

30. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ συζ. ΛΑΜΠΡΟΣ

31. ΤΣΙΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΦΑΛΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

33. ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

34. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ

35. ΧΡΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διμηνίου

1. ΓΕΩΡΓΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΚΩΣΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

6. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΛΑΣΤΡΑ – ΣΤΥΛΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9. ΤΕΦΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρακείας

1. ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΟΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΡΕΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Λεχωνίων

1. ΜΑΪΔΑΛΗ – ΣΤΥΛΙΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ – ΚΛΕΙΩ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

6. ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κατωχωρίου

1. ΚΑΡΑΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΪΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2. ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρινίτσης

1. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΠΕΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΞΕΝΙΑ του ΠΗΛΕΩΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μικροθηβών

1. ΚΟΥΦΟΖΗΣΗ ΞΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΕΡΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΣΙΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΕΜΙΚ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΣΕΣΛΑΒ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Αγχιάλου

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΜΗ ΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΕΡΡΙΝΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ – ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΖΗΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6. ΝΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7. ΤΖΟΥΜΟΥΣΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Ιωνίας

1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΔΙΑΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΚΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΛΗΜΝΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

11. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΜΑΣΚΑ – ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΔΑΜ

13. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΣΥΝΟΔΗ (ΣΟΝΙΑ ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

15. ΜΥΡΙΚΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

16. ΝΟΥΣΗ – ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17. ΠΛΑΓΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΡΗΓΑ

18. ΣΑΜΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

19. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

20. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΦΛΩΡΟΥΣ ΕΛΠΙΣ του ΜΑΡΚΟΥ

21. ΤΟΨΑΚΗ ΑΡΙΣΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

22. ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

23. ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΛΟΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πορταριάς

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΟΥΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σέσκλου

1. ΚΟΛΥΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΤΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Γλαφυρών

1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΗΜΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Σταγιατών

1. ΜΑΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ- ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Το Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει :

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ», με έμβλημα «η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΗΛΙΑ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  2. ΑΛΗΔΡΟΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  3. ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  4. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  5. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  8. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  9. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  11. ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  12. ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  13. ΚΟΥΡΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  14. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  15. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  17. ΡΗΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  18. ΡΗΓΑΣ ΡΗΓΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  19. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  20. ΣΓΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  21. ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  22. ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαγοράς)

  1. ΑΣΜΕΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΟΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  4. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΙΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρυρράχης)

  1. ΒΑΒΟΥΔΗ ΠΙΝΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πουρίου)

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΧΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου Πηλίου)

  1. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξορυχτίου)

  1. ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΖΩΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΑΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ», με έμβλημα «μια πράσινη τριγωνική γραμμή, αναπαριστώντας το βουνό, και από κάτω μία κυματοειδή μπλε γραμμή, αναπαριστώντας τη θάλασσα, σε άσπρο φόντο, όπου αναγράφεται το όνομα του συνδυασμού και κάτω αυτού υπογραμμίζεται από μία κίτρινη γραμμή.», στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  2. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  3. ΑΛΤΙΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  5. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΦΕΝΤΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  7. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  8. ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  9. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  10. ΚΑΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  11. ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  12. ΚΑΤΣΙΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  13. ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  14. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΟΘΩΝΟΣ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  15. ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  16. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  17. ΛΑΣΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  19. ΜΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  20. ΜΠΟΥΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  21. ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  22. ΝΑΣΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  24. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  25. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  26. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  27. ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  28. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  29. ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  30. ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  31. ΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  32. ΤΕΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  33. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  34. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ( ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαγοράς)

  1. ΒΑΛΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΖΟΥΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΛΕΧΩΝΙΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΧΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρυρράχης)

  1. ΚΑΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΑΛΑΧΙΑ ΣΥΝΟΔΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πουρίου)

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΕΛΕΝΤΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου Πηλίου)

  1. ΑΓΛΑΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΡΩΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ ( ΗΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΡΟΥΣΣΑ – ΠΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανηλίου)

  1. ΚΑΡΚΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΤΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΑΣΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κισσού)

  1. ΒΑΚΑΛΟΥΔΗ ΘΕΟΤΙΜΗ (ΤΕΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  6. ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μουρεσίου)

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΡΙΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσαγκαράδας)

  1. ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΠΑΖΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΗΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  7. ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΦΕΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξορυχτίου)

  1. ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ», με έμβλημα «ένας κύκλος αποτελούμενος από εννέα κρίκους (χωριά) κάτω από αμβλεία γωνία (στέγη).», στον οποίο περιλαμβάνονται, η ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως υποψήφια Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΑΒΟΥΡΑΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  3. ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  5. ΒΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  6. ΒΟΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  7. ΒΟΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  8. ΒΟΝΤΖΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  9. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  10. ΓΟΥΝΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΤΕΡΨΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  11. ΓΟΥΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  12. ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  13. ΙΑΤΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  14. ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  15. ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  16. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  17. ΚΡΑΒΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  19. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  20. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  21. ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΒΕΡΓΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  22. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  23. ΜΠΑΛΛΑΜΠΑΝΗ ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΤΑΛΙΠ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  24. ΝΤΟΥΚΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  25. ΞΗΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  26. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  28. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  29. ΠΕΡΔΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  30. ΡΕΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  31. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  32. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  33. ΣΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  34. ΣΚΟΡΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  35. ΤΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  36. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ)
  37. ΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΖΑΓΟΡΑΣ)
  38. ΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΖΑΓΟΡΑΣ)

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαγοράς)

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΒΑΛΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  3. ΚΑΡΑΡΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΚΟΛΟΒΑΧΑΤΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΝΑΣΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΙΩΑΝΝΟΥ
  6. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΡΟΥΣΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΚΥΡΙΑΖΗ
  8. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΑΝΙΗΛ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακρυρράχης)

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΝΟΣ
  6. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ
  7. ΧΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πουρίου)

  1. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΡΙΤΣΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΧΑΔΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου Πηλίου)

  1. ΒΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
  2. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΠΟΡΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  5. ΤΣΙΟΥΜΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ανηλίου)

  1. ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κισσού)

  1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΑΣΙΔΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΙΤΣΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΧΑΡΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μουρεσίου)

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΡΟΥΣΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΣΥΝΑΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσαγκαράδας)

  1. ΓΙΟΥΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΣΧΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΧΑΛΕΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΧΑΛΚΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ζαγοράς-Μουρεσίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξορυχτίου)

  1. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΔΗΜΟΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ

Το Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει:

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά. » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

2. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

3. ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΟΣΧΟΚΑΡΦΕΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

5. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

6. ΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

7. ΚΑΤΣΙΑΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

8. ΚΑΤΣΙΑΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

9. ΚΟΥΤΣΙΦΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

13. ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

14. ΜΥΓΔΑΛΙΑ ΦΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

15. ΝΙΟΥΝΙΟΥΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

16. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

17. ΣΙΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

18. ΣΤΟΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

19. ΣΦΟΝΔΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

20. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

21. ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

22. ΧΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

23. ΧΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργαλαστής)

1. ΖΗΓΚΟΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΧΑΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλών Νερών)

1. ΛΕΦΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΗΛΙΑ

2. ΛΕΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαύκου)

1. ΜΑΓΓΑΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλίνης)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΤΣΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΜΑΛΙΣΙΟΒΑ ΣΥΡΑΓΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προμυρίου)

1. ΒΑΛΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λαμπινούς)

1. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξινόβρυσης)

1. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πρόπαν)

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΜΗΝΑ ΜΙΧΑΗΛ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ», με έμβλημα «Δύο χέρια που “αγκαλιάζουν” το χάρτη του Νοτίου Πηλίου . » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. BERRES MARIANNE (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του WALTER (ΜΗΛΕΩΝ)

2. ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

3. ΑΛΠΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

4. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

5. ΒΟΓΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

6. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

7. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

8. ΓΚΙΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

9. ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

10. ΕΠΙΔΕΞΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

11. ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

12. ΖΑΓΓΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

13. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

14. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

15. ΗΛΙΑ ΑΓΑΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

16. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

17. ΚΟΡΜΠΑΣ ΟΘΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

18. ΚΟΥΚΟΥΜΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

19. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

20. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

21. ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

22. ΜΠΕΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

23. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

25. ΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

26. ΠΑΤΑΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

27. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

28. ΣΕΦΕΡΙ ΔΙΟΝΥΣ του ΧΙΚΜΕΤ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

29. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

30. ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

31. ΣΦΡΟΥΝΤΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

32. ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

33. ΤΖΟΥΡΒΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

34. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΛΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

35. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

36. ΤΣΙΡΕΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

37. ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

38. ΧΑΤΖΗΔΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

39. ΧΑΤΖΗΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

40. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Νηλείας)

1. ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΧΙΖΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΕΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργαλαστής)

1. ΑΝΕΣΤΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΑΛΟΥΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6. ΠΛΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΡΑΠΤΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφετών)

1. ΕΠΙΔΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ

3. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΣΤΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΡΙΣΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βυζίτσης)

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

3. ΣΚΟΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαύκου)

1. ΕΠΙΔΕΞΙΟΥ ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΦΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλεών)

1. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλίνης)

1. ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΜΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4. ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΑΛΙΑΤΣΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πινακατών)

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προμυρίου)

1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΦΕΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΣΙΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συκής)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΒΑΪΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΔΟΥΖΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

4. ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΛΕΚΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ

7. ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικερίου)

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λαμπινούς)

1. ΜΑΝΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΚΑΡΑΔΕΜΗΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΠΗΝΤΕ

2. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξινόβρυσης)

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πρόπαν)

1. ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΗΛΙΟ», με έμβλημα «Απεικονίζεται στο κέντρο του εμβλήματος ένας Κένταυρος με ανθρώπινο το άνω τμήμα του κορμού και ζωικό (αλογίσιο) το κάτω, ως σύμβολο του Πηλίου κρατώντας ένα τόξο που στοχεύει στην ανάπτυξη και προβολή της περιοχής. Αριστερά του Κενταύρου αποτυπώνονται τρεις γραμμές των χρωμάτων μπλε, πράσινο και κόκκινο συμβολίζοντας την σύνθεση του συνδυασμού. Δεξιά του Κενταύρου αναγράφεται με κεφαλαία γράμματα η φράση “ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΗΛΙΟ”» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

2. ΓΑΪΤΑΝΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

3. ΓΑΛΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

4. ΓΑΛΑΤΣΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

5. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

7. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

8. ΓΚΑΓΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

9. ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

10. ΖΟΡΜΠΑΔΕΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

11. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

12. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

13. ΚΑΠΤΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΗΛΕΩΝ)

14. ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

15. ΚΛΑΡΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

16. ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΡΗΓΑ (ΑΦΕΤΩΝ)

17. ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

18. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

19. ΜΟΦΟΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΜΗΛΕΩΝ)

20. ΝΙΚΗΤΑ ΝΥΚΤΑ ΜΑΛΑΜΙΤΣΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΜΑΛΟΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

21. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

22. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

23. ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

24. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ ΟΛΓΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

25. ΣΚΑΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

26. ΣΚΟΡΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

27. ΣΤΩΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

28. ΦΛΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

29. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Νηλείας)

1. ΖΑΓΓΑ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΡΑ ΜΕΡΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΟΜΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΙΟΝΙΣ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργαλαστής)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΝΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΑΚΗ

2. ΑΡΕΘΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΡΑΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφετών)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΑΘΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΤΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βυζίτσης)

1. ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΤΣΙΧΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΧΑΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλών Νερών)

1. ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΣΓΑΡΔΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαύκου)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΡΑΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλεών)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΕΡΑΪΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλίνης)

1. ΚΡΙΚΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΝΤΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πινακατών)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΔΕΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προμυρίου)

1. ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ

2. ΤΖΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συκής)

1. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικερίου)

1. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΧΑΤΖΗΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λαμπινούς)

1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΠΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξινόβρυσης)

1. ΜΑΣΤΡΟΣΤΑΜΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πρόπαν)

1. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ», με έμβλημα «Ο Συνδυασμός τιτλοφορείται “ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ” με κεφαλαία μπλε γράμματα. Το έμβλημα του συνδυασμού απεικονίζει μια σαΐτα που αποτελείται από δυο τρίγωνα ένα πορτοκαλί μεγαλύτερου μεγέθους και ένα μπλε μικρότερου μεγέθους. Το ήμισυ των δύο τριγώνων απεικονίζεται με πιο έντονο χρωματισμό, πορτοκαλί και μπλέ αντίστοιχα. » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΣΩΛΗΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

3. ΑΞΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

4. ΑΡΕΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

5. ΔΙΟΜΗΔΟΥΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

6. ΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

7. ΚΟΥΤΣΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

8. ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

9. ΛΑΝΤΖΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

10. ΛΑΝΤΖΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

11. ΛΑΝΤΖΟΥ ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

12. ΛΟΡΘΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

13. ΜΑΛΑΘΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

14. ΜΕΛΕΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΤΑΖΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

15. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

16. ΜΠΕΝΤΕΒΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΓΛΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

17. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

18. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

19. ΠΑΡΑΠΑΡΕΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

20. ΠΑΤΙΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

21. ΠΑΤΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

22. ΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

23. ΡΕΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

24. ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΣΥΡΑΓΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

25. ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

26. ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

27. ΦΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΗΛΕΩΝ)

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Νηλείας)

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργαλαστής)

1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΦΟΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφετών)

1. ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΙΣΗ

2. ΛΟΡΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΣΤΟΪΛΙΔΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βυζίτσης)

1. ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΑΝΔΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλών Νερών)

1. ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

2. ΚΑΛΑΦΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαύκου)

1. ΒΑΡΔΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΟΥ

2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλεών)

1. ΔΑΡΟΥΣΗ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΟΡΘΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλίνης)

1. ΓΑΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΡΙΣΗ

2. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΤΣΙΡΓΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προμυρίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ – ΙΩΣΗΦ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΙΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΡΙΣΗ

5. ΧΑΛΕΒΑΣ ΒΑΪΟΣ – ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικερίου)

1. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

2. ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΙΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λαμπινούς)

1. ΚΑΛΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξινόβρυσης)

1. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πρόπαν)

1. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Ε. Τον συνδυασμό με το όνομα «“Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν.Πηλίου”», με έμβλημα «ένα (1) κλαδί ελιάς με πέντε (5) καρπούς σε κυκλική μορφή και περιμετρικά η φράση: “Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Ν. Πηλίου”.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΜΙΤΖΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και πρόεδροι δημοτικών κοινοτήτων κάτω των 200 κατοίκων οι:

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

3. ΒΑΛΑΣΣΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

4. ΒΡΕΚΟΥΛΟΥ-ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

5. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

6. ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

7. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

8. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

9. ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

10. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

11. ΖΑΧΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

12. ΖΗΡΓΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

13. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

14. ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

15. ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

17. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

18. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

19. ΚΟΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

21. ΛΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

22. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

23. ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

24. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΦΕΤΩΝ)

25. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

26. ΜΠΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

27. ΜΠΟΓΔΑΝΙΔΗ-ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

28. ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

29. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

30. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

31. ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

32. ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

33. ΡΑΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

34. ΡΟΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

35. ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ)

36. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

37. ΣΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΗΛΕΩΝ)

38. ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

39. ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

40. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

41. ΤΣΙΑΜΑΓΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

42. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΑΦΕΤΩΝ)

43. ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΦΕΤΩΝ)

44. ΧΑΜΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ)

45. ΧΡΙΣΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΗΠΙΑΔΟΣ)

46. ΧΥΤΑ-ΚΑΤΩΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΗΛΕΩΝ)

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Νηλείας)

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΤΩΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΝΑΚΗ-ΤΟΥΦΕΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΣΤΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΤΣΙΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8. ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργαλαστής)

1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΛΥΜΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΟΝΤΑΞΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

5. ΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6. ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΧΟΥΧΟΥΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφετών)

1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βυζίτσης)

1. ΒΕΡΓΟΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλών Νερών)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΞΑΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΒΑΣΔΕΚΗ-ΤΣΕΛΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαύκου)

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΜΑΡΙΑΝΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΦΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλεών)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΑΛΑΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΟΥΔΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8. ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μηλίνης)

1. ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5. ΝΤΕΝΙΣΟΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ

6. ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΤΖΟΒΑΝΙ του ΛΟΥΛΕΖΙΜ

7. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8. ΦΩΤΙΟΥ-ΜΠΟΡΛΑΙΣ ΛΥΔΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου)

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΑΛΛΑΪΜΠΕΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ του ΓΚΑΖΜΕΝΤ

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πινακατών)

1. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

5. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΗΛΕΑ

6. ΤΖΑΒΕΛΛΑ-ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Προμυρίου)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ

4. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΕΛΑΧΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6. ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συκής)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΖΑΖΑΝΗ-ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΖΗΚΟΥ-ΖΑΧΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΣΤΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικερίου)

1. ΑΓΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ-ΤΣΙΒΕΛΕΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΑΛΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΑΛΙΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λαμπινούς)

1. ΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΣΙΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ξινόβρυσης)

1. ΚΕΦΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Νοτίου Πηλίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πρόπαν)

1. ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΛΛΙΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ

To Πρωτοδικείο Βόλου ανακηρύσσει:

  1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ», με έμβλημα «Το έμβλημα του εκλογικού συνδυασμού απορρέει κατά κύριο λόγο από τα στοιχεία του ονόματός του (Ανανέωση και Συνεργασία για το δήμος μας). Ο όρος “Ανανέωση” αντιστοιχεί αφενός στην ενεργοποίηση πολλών νέων υποψηφίων που πρόκειται να λάβουν μέρος στις αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου 2023 και αφετέρου στη δέσμευση του συνδυασμού για σύγχρονη αντιμετώπιση και διαχείριση των ζητημάτων του δήμου. Η “Ανανέωση” αποτυπώνεται σε έγχρωμο έμβλημα με το χαρακτηριστικό σήμα ανανέωσης το οποίο είναι ευρύτερα γνωστό σε όλους από την καθημερινή χρήση του διαδικτύου και του σχετικού συμβόλου που αξιοποιείται για μεταφόρτωση/ανανέωση ιστοσελίδων. Προκειμένου, ωστόσο, να ενταχθεί στο έμβλημα και ο δεύτερος βασικός όρος του ονόματος του συνδυασμού (Συνεργασία) έχουμε προβεί σε μία γραφιστική επιλογή βάσει της οποίας το κυκλικό σήμα της ανανέωσης συμπεριλαμβάνει εντός του πλαισίου του το σύμβολο μιας χειραψίας. Ο όρος “Συνεργασία” συνδέει τους νέους με παλιότερα πολιτικά στελέχη οι οποίοι συμμετέχουν ενεργά στο ψηφοδέλτιό μας και στοιχειοθετούν τις δεσμεύσεις μας για συνεργατική και αποτελεσματική εργασία με σκοπό την αναβάθμιση του τόπου μας. Από άποψη χρωματισμού του εμβλήματος, έχει επιλεγεί το ένα χέρι του συμβόλου της χειραψίας να απεικονίζεται σε μπλε χρώμα (αριστερά) και το δεύτερο χέρι σε κόκκινο χρώμα (δεξιά). Η επιλογή του μπλε χρώματος συνδέεται με τις δεσμεύσεις μας για δυναμική διαχείριση του δήμου και αναδεικνύει τη σοβαρότητα και την καθαρότητα των στελεχών του ψηφοδελτίου. Το κόκκινο χρώμα συνδέεται με την αποφασιστικότητα, την ενεργητικότητα και την ενότητα των μελών του συνδυασμού. Τέλος, επισημαίνεται ότι το έμβλημά μας ολοκληρώνεται με την κυκλική πλαισίωσή του από το όνομα του συνδυασμού (“Ανανέωση και Συνεργασία”) ενώ η συνέχεια του ονόματος τοποθετείται εντός του σήματος της ανανέωσης ( “…για τον δήμο μας”). » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

 

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

2. ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΕΡΩΝ)

4. ΑΡΜΕΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

5. ΒΑΤΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

6. ΒΙΣΒΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

7. ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

8. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

9. ΓΕΡΟΓΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

10. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

11. ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

12. ΖΑΜΠΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

13. ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

14. ΚΑΝΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

15. ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

16. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΦΕΡΩΝ)

17. ΚΛΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

18. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

19. ΚΟΛΛΑΡΙΑ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΚΕΝΤΕΡ (ΚΑΡΛΑΣ)

20. ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

21. ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

22. ΚΟΥΦΟΥ ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

23. ΛΑΪΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

24. ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

25. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ-ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

26. ΜΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

27. ΜΗΤΡΙΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

28. ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

29. ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

30. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

31. ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΦΕΡΩΝ)

32. ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

33. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

34. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

35. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

36. ΝΤΟΥΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΙΩΡΓΟ (ΦΕΡΩΝ)

37. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

38. ΠΑΛΙΟΥΓΚΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΛΥΔΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

39. ΠΑΝΟΜΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

40. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

41. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

42. ΣΑΛΑΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

43. ΣΑΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

44. ΣΕΣΚΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

45. ΣΤΑΘΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

46. ΤΖΑΜΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

47. ΤΣΩΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

48. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φερών)

1. ΚΑΝΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

3. ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αερινού)

1. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βελεστίνου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΚΑΠΤΣΙΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΒΟΥΒΟΥΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΝΤΟΝΤΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΑΜΟΥΗΛ ΜΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

9. ΣΟΥΚΙΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΤΕΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

12. ΤΡΙΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καναλίων)

1. ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΝΤΑΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΟΥΛΙΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κεραμιδίου)

1. ΒΑΒΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΑΒΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΓΡΑΝΤΖΑ ΕΛΛΑΔΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μικρού Περιβολακίου)

1. ΣΙΑΜΑΝΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΤΣΙΟΥΜΠΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΧΟΥΣΙΑΦΗ ΤΣΟΥΚΑΝΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου)

1. ΓΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΖΟΥΓΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ

4. ΚΑΠΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΑΦΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)

1. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΠΑΛΓΟΥΡΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΡΟΜΦΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ

4. ΣΕΣΚΛΙΩΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΤΙΜΟΣ) του ΘΕΟΧΑΡΗ

5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΘΕΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στεφανοβικείου)

1. ΕΛΑΦΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΛΑΔΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΣΒΕΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κερασέας)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

2. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ», με έμβλημα «Ο Συνδυασμός με το όνομα “ΝΕΟΣ ΔΗΜΟΣ-ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ” έχει έμβλημα το περίγραμμα του Δήμου Ρήγα Φεραίου το οποίο απεικονίζεται στο Νομό Μαγνησίας.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΝΑΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

3. ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

5. ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

6. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΗ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

7. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΤΡΙΑΔΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

8. ΚΑΝΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

9. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

10. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

11. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

12. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΙΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

13. ΚΟΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

14. ΚΟΥΒΑΤΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

15. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

16. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗ ΛΕΥΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

17. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

18. ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

19. ΜΑΚΡΟΝΑΣΙΟΥ ΤΣΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (ΦΕΡΩΝ)

20. ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

21. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

22. ΜΠΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

23. ΝΕΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

24. ΠΑΖΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

25. ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

26. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

27. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

28. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

29. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

30. ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

31. ΠΑΣΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

32. ΠΙΝΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

33. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

34. ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

35. ΡΕΠΠΟΥ ΚΟΛΕΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

36. ΡΗΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

37. ΣΑΪΤΗ ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

38. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

39. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

40. ΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

41. ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

42. ΤΣΙΓΓΙΝΕ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ) συζ. ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΚΑΡΛΑΣ)

43. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΗΣΗ (ΦΕΡΩΝ)

44. ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

45. ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΥ ΜΙΓΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

46. ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

47. ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

48. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φερών)

1. ΓΚΟΥΡΙΤΣΑ ΧΑΜΠΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΠΟΥΡΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5. ΠΑΡΑΣΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΠΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΡΗΓΑ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8. ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αερινού)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΑΛΟΓΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΡΗΓΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΡΗΓΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΧΡΟΝΗ ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βελεστίνου)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΓΚΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΖΗΣΗ

3. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΚΟΝΤΟΚΛΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΜΙΧΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΡΙΖΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΟΥΤΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΛΩΘΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΧΟΛΕΒΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καναλίων)

1. ΒΕΤΣΙΚΑ ΚΟΥΤΙΚΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΤΟΣΚΑ ΘΩΜΑΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7. ΡΟΔΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κεραμιδίου)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΕΛΙΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΑΤΣΙΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΜΑΜΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ

6. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

7. ΤΖΙΩΡΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μικρού Περιβολακίου)

1. ΒΟΥΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΓΑΡΟΥΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΝΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

6. ΤΕΓΟΥ ΤΑΧΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΧΟΝΔΡΟΔΙΝΗ ΓΙΑΝΝΑ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ

2. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΤΑΝΟΥ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΑΡΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΙΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΛΜΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΛΙΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗ ΜΠΑΛΓΚΟΥΡΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΤΣΟΓΚΑΡΗ ΓΟΥΛΕΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στεφανοβικείου)

1. ΑΚΡΙΒΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΓΚΟΝΤΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΖΟΥ ΡΟΔΟΠΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΓΚΟΝΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΑΡΑΠΛΙΑΓΓΟΥ ΑΝΤΖΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6. ΚΑΡΑΤΖΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΝΤΑΓΓΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κερασέας)

1. ΒΕΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά. » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

3. ΓΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

4. ΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΦΕΡΩΝ)

7. ΗΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

8. ΚΑΝΤΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

9. ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ)

10. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

11. ΚΟΥΦΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

12. ΜΑΝΩΛΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

13. ΜΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

14. ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

15. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

16. ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΚΑΡΛΑΣ)

17. ΡΟΥΣΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

18. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΦΕΡΩΝ)

19. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΚΑΡΛΑΣ)

20. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου Φερών)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΘΩΜΑ

3. ΤΣΙΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καναλίων)

1. ΒΑΪΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΑΣΩΝ ΒΑΙΟΥ

3. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Περιβλέπτου)

1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)

1. ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΧΡΥΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΛΛΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στεφανοβικείου)

1. ΚΑΝΤΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ρήγα Φεραίου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κερασέας)

1. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ

Το Πρωτοδικείου Βόλου ανακηρύσσει:

 

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΙΑΘΟΥ», με έμβλημα «η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)2. ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)3. ΒΕΛΙΕΒΑ ΤΑΜΑΡΑ (ΤΑΜΥ) του ΑΛΕΞΑΝΤΡ (ΣΚΙΑΘΟΥ)4. ΓΕΡΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    5. ΓΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    6. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    7. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    8. ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    9. ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    10. ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    11. ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    12. ΚΥΡΙΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΜΩΡΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    13. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    14. ΞΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    15. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    18. ΠΑΡΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    19. ΣΙΔΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    20. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    21. ΤΖΟΥΜΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    22. ΤΡΑΚΟΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    23. ΤΡΑΚΟΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    24. ΤΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ και μπορούμε! #μαζί – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ», με έμβλημα «Σε βαθύ χρώμα μπλε απεικονίζονται τρεις κύκλοι, ένας μικρός κύκλος χρώματος λευκού και δύο κύκλοι εφαπτόμενοι εκ των οποίων, ο μικρότερος κύκλος έχει χρώμα πορτοκαλί και ο μεγαλύτερος κύκλος έχει περίγραμμα χρώματος γαλάζιου. Ο κύκλος με περίγραμμα χρώματος γαλάζιου τέμνεται από μία κυματοειδή γραμμή στην μέση η οποία εξέρχεται του κύκλου χωρίζοντας τον σε δύο μέρη, του πάνω μισού χρώματος πράσινου και του κάτω μισού χρώματος μπλε, μετά της επωνυμίας του συνδυασμού “ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ και μπορούμε! #μαζί – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ’’. Το ρήμα ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ έχει κεφαλαία γαλάζια γράμματα, το ρήμα ΘΕΛΟΥΜΕ έχει κεφαλαία λευκά γράμματα και ο συνδετικός σύνδεσμος “και” με το ρήμα “μπορούμε!’’ έχει πορτοκαλί μικρά πλάγια γράμματα με θαυμαστικό στο τέλος και στη συνέχεια το σύμβολο της δίεσης με τη λέξη μαζί με μικρά λευκά γράμματα, περαιτέρω με κεφαλαία γαλάζια γράμματα και μια παύλα στην άρχη εμφανίζονται οι λέξεις γραμμένες με κεφαλαία γράμματα “- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ’’ και με κεφαλαία λευκά γράμματα τ’ ονοματεπώνυμο “ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΣ”.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΤΖΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΗΣ) του ΠΑΡΑΣΧΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

  1. ΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)2. ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)3. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)4. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΟΡΧΕ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    5. ΒΑΤΖΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    6. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    7. ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    8. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    9. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    10. ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    11. ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    12. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    13. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    14. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΞΥΛΟΠΟΔΑΡΟΥ ΜΑΤΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    15. ΚΑΒΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    16. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ ΧΑΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    17. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    18. ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΖΗΣΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    19. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    20. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    21. ΚΑΡΡΑ ΠΑΡΙΣΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    22. ΚΟΚΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    23. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    24. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    25. ΜΑΘΗΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    26. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    27. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΪΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    28. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΝΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    29. ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    30. ΜΙΤΖΕΛΟΥ ΔΕΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    31. ΜΠΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    32. ΜΥΓΔΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    33. ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ (ΖΑΜΠΟΥΡΑ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    34. ΠΑΠΑΔΟΥΛΙΑ ΜΑΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    35. ΠΑΡΙΣΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΣΠΥΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    36. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    37. ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    38. ΣΙΜΟΝΗ ΝΤΡΙΤΑΝ (ΔΙΟΝΥΣΗΣ) του ΛΕΚΟ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    39. ΣΚΟΥΦΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    40. ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    41. ΤΑΣΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    42. ΤΖΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    43. ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    44. ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΖΩΗ του ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    45. ΤΣΟΛΟΒΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    46. ΥΔΡΑΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΠΟΜΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    47. ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    48. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΚΙΑΘΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ», με έμβλημα «Εντός κυκλικού πλαισίου αποτύπωση του νησιού της Σκοπέλου, κάτωθι αυτού δύο ανοιχτά χέρια και άνωθεν αυτού το όνομα του συνδυασμού “ΣΚΟΠΕΛΟΣ όλοι μαζί”» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

  1. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)2. ΑΝΤΩΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)3. ΒΕΡΓΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)4. ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    5. ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    6. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    7. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    8. ΓΛΥΜΠΑΤΣΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    9. ΔΗΜΟΡΑΓΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    10. ΔΙΟΛΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    11. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    12. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    13. ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    14. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    15. ΚΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    16. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    17. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    18. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    19. ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ – ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    20. ΚΑΠΑΔΟΥΚΑ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    21. ΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    22. ΚΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    23. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    24. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    25. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΙΓΙΑΛΕΥΣ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    26. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    27. ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    28. ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    29. ΚΟΦΙΝΑΣ ΙΑΣΩΝ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    30. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    31. ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    32. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    33. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΙΑΚΟΥΜΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    34. ΞΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    35. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΣΗΦ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    36. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    37. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    38. ΠΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    39. ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    40. ΠΡΙΦΤΗ ΓΙΑΝΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    41. ΡΑΠΤΗ – ΤΣΟΛΟΒΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    42. ΣΑΡΜΠΟΒ – ΑΓΑΛΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΝΤΑΒΙΝΤ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    43. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    44. ΤΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    45. ΤΣΙΦΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    46. ΦΕΡΕΤΖΕΛΗ – ΓΛΥΜΠΑΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    47. ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

    48. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΙΑΘΟΥ)

ΔΗΜΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

Το Πρωτοδικείο ανακηρύσσει:

 

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ», με έμβλημα «Εντός κυκλικού πλαισίου αποτύπωση του νησιού της Σκοπέλου, κάτωθι αυτού δύο ανοιχτά χέρια και άνωθεν αυτού το όνομα του συνδυασμού “ΣΚΟΠΕΛΟΣ όλοι μαζί”» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων οι:

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΣΤΕΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)2. ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΑΝΤΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)3. ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΑΧΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)4. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΛΑΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    5. ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    6. ΚΟΥΚΟΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    7. ΚΟΥΤΟΥΜΠΑ – ΛΕΜΟΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ – ΣΚΑΠΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    9. ΛΕΜΟΝΗ -ΓΚΙΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    10. ΛΕΜΟΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    11. ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    12. ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    13. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    14. ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    15. ΠΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    16. ΠΑΤΣΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    17. ΠΑΧΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    18. ΣΚΛΑΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    19. ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    20. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    21. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    22. ΤΣΙΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    23. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    24. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

    25. ΧΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλώσσης

1. ΚΡΙΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΝΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

5. ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ

6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΟΥΚΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κλήματος

1. ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΜΑΧΗ του ΒΑΡΣΑΜΑ

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΠΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκοπέλου

1. ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΚΥΡΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΓΥΡΗ

3. ΠΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΡΗΓΙΝΟΥ

4. ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΤΖΙΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα ««το νησί μας πρώτα-δημιουργία ξανά»», με έμβλημα «Δύο ημικύκλια, εντός των οποίων υπάρχει μπλε φόντο-πινελιά, επί του οποίου έχει σχηματιστεί μία πράσινη «κορδέλα» και επί της οποίας έχουν τεθεί τέσσερις κόκκινες κουκίδες με τις ονομασίες των οικισμών του Δήμου Σκοπέλου, Λουτράκι, Γλώσσα, Έλιος και Σκόπελος. Στο πάνω μέρος του εμβλήματος αναγράφεται η φράση «το νησί μας πρώτα» και στο κάτω μέρος του, η φράση «δημιουργία ξανά»» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων οι:

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΧΛΙΒΕΡΟΥ – JAEGGI DAPHNE – ELISABETH του ADRIANUS – CORNELIS (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

2. ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

3. ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

5. ΒΑΦΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

6. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

7. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

8. ΓΚΙΕΤΣΚΑ ΕΝΤΡΙ (ΑΝΤΡΕΑΣ) του ΜΙΚΑΛΛΑΚΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

9. ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

10. ΔΕΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

11. ΔΙΑΜΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

12. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

13. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

14. ΘΩΜΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΝΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

15. ΚΑΪΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

16. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

17. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

18. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

19. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

20. ΚΑΡΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

21. ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

22. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

23. ΚΟΥΚΟΡΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

24. ΚΟΧΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

25. ΜΑΝΤΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΔΑΝΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

26. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΩ (ΗΡΩ) του ΗΛΙΑ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

27. ΜΙΧΕΛΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

28. ΜΠΕΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

29. ΞΗΝΤΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

30. ΠΑΠΑΔΑΥΙΔ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

31. ΡΙΣΤΙΚ – ΒΕΝΙΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

32. ΤΖΟΥΒΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

33. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

34. ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

35. ΨΑΡΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλώσσης

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΑΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΜΠΕΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

7. ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κλήματος

1. ΔΑΛΑΚΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

3. ΣΑΛΠΑΔΗΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΧΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκοπέλου

1. ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΝΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΟΣΥΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6. ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

10. ΧΡΥΣΟΦΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

11. ΧΥΜΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΝΕΤΤΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΟΠΕΛΟΥ», με έμβλημα «η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά. » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΡΟΔΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων οι:

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

2. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

3. ΑΓΟΡΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

5. ΒΑΡΕΤΑΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

6. ΖΕΥΓΟΛΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΗΓΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

7. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

8. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

9. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

10. ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

11. ΚΟΡΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

12. ΚΟΤΣΟΦΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

13. ΛΕΜΟΝΗΣ ΡΗΓΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

14. ΛΙΖΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

15. ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΡΗΓΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

16. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

17. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

18. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ – ΡΗΓΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

19. ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

20. ΠΕΓΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΛΙΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

21. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

22. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

23. ΣΕΝΚΟ ΕΛΣΟΝ του ΣΥΡΙΑ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

24. ΣΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

25. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΕΥΛΑΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΚΟΠΕΛΟΥ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γλώσσης

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΝΑΧΑΚΗ

3. ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΟΥΣΟΥΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκοπέλου

1. ΑΛΕΞΑΝΙΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΚΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΕΜΟΝΗ – ΣΚΑΡΠΑΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΛΕΜΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΤΣΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

7. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Σχόλια

σχόλια

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Just in:
ΟΠΕΚΑ: Δείτε πότε θα καταβληθεί η 5η δόση του επιδόματος παιδιού – «Έρχονται» αυξήσεις από το 2024 «Κόκκινα» δάνεια: Τι αλλάζει στη σχέση δανειοληπτών – servicers και funds – Οι νέοι κανόνες και τα π... Γιατί οι αστυνομικοί φοράνε πάντα μπλε στολές; Μηλιές – Το κουκλίστικο χωριό του Πηλίου Κουρέτας: Η ανασυγκρότηση της Θεσσαλίας θα προχωρήσει Όλα δείχνουν ότι βρήκαν την πόρτα - Προς την έξοδο η ομάδα Αχτσιόγλου Youth Pass: Αυτοί ειναι οι δικαιούχοι – Που μπορούν να το δαπανήσουν Πέθανε η 16χρονη που χρησιμοποίησαν σαν πειραματόζωο για δοκιμές ναρκωτικών – «Από τη μύτη της έβγαι... Το σουβλάκι ακριβαίνει κι άλλο και σπάει το «φράγμα» των τεσσάρων ευρώ Έτοιμη σε λίγες μέρες η σιδηροδρομική σύνδεση Βόλου – Λάρισας Βόλος: Πέθανε ο Λάμπρος Μακρής – Ήταν ιδιοκτήτης των «Μουριών» στην πλατεία Ελευθερίας Η ταινία της ημέρας (23/11/2023) Εορτή του Αγίου Αμφιλοχίου Επίσκοπου Ικονίου Ο καιρός σήμερα, Πέμπτη (23/11) Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (23-11-2023) Ζώδια: Τι λένε τα άστρα για σήμερα, Πέμπτη 23 Νοεμβρίου; Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Πέμπτη 23 Νοεμβρίου Τα σημαντικότερα γεγονότα που έγιναν σαν σήμερα 23 Νοεμβρίου Που θα γίνουν σήμερα Πέμπτη 23/11 δωρεάν Rapid test σε Μαγνησία και υπόλοιπη Θεσσαλία Τα πρωτοσέλιδα των πολιτικών, οικονομικών και αθλητικών εφημερίδων (23-11-2023) Εκσυγχρονίζονται τα ΚΕΠ του Δήμου Ρήγα Φεραίου σε Βελεστίνο και Στεφανοβίκειο Βελεστίνο: Σκύλος επιτέθηκε σε κοριτσάκι 4,5 ετών – Το δάγκωσε στο κεφάλι ΚΕΠ Υγείας: Ολοκληρώθηκε η δράση "Υγεία για όλους" στα Κανάλια Κανάλια Μαγνησίας: Εκδηλώσεις μνήμης για τα 80 χρόνια από την πυρπόληση του χωριού Φτιάξε τον δικό σου αφυγραντήρα εύκολα και οικονομικά για έναν χειμώνα χωρίς υγρασία Εθνική Τράπεζα – Έκτακτη ανακοίνωση: «Αν έχετε πάρει δάνειο, σας αφορά» – “Μούδιασμα” σε χιλιάδες πε... Τουρισμός για όλους: Πότε ανοίγει για αιτήσεις voucher χειμερινών διακοπών «Τσούζουν» φέτος οι τιμές σε μελομακάρονα, κουραμπιέδες και δίπλες – Τι θα πληρώσουμε Χιόνισε για τα καλά στον Όλυμπο - Δείτε εικόνα με το βουνό στα λευκά Εορτή του Αγίου Φιλίππου του Αποστόλου
Exit mobile version
Μετάβαση στο περιεχόμενο